O nás

1916 rok vzniku

Etam dělá ženy šťastné již od roku již od roku 1916, v roce 2016 značka oslavila 100. narozeniny

3500 prodejen

Etam má více než 3500 prodejen ve více než 50 zemích světa

5 produktů

Každou sekundu se v rámci celého světa prodá 5 Etam produktů

3 principy

Od samého počátku značka staví na 3 hlavních principech, kterými jsou svoboda, inovace a krása

Paris Fashion Week

Od roku 2010 Etam pravidelně zahajuje Paris Fashion Week

Best

Etam je nejrozšířenější a nejoblíbenější značkou spodního prádla ve Francii

Etam Lingerie je nejdynamičtěji se rozvíjející součástí společnosti Etam. Je číslem jedna ve Francii a je velmi populární v mnoha dalších zemích, a to především díky široké škále kolekcí, které zohledňují aktuální trendy a díky preciznímu zpracování svých produktů. Značka Etam Lingerie je zastoupena ve více než 50 zemích světa, kde se francouzské know-how skvěle přizpůsobuje svým zákaznicím. Prodejny Etam naleznete v Evropě, v Asii, na Blízkém Východě, v Africe či v Jižní Americe.

Za 13 let působení na českém trhu Etam výrazně rozšířil portfolio látek, potisků i barev, využívá materiály, které vznikly na základě nejnovějších technologií a díky neustálým inovacím se stále drží na vrcholku kvality a módnosti. To vše ve střední cenové hladině, přístupné nejširšímu spektru zákaznic.

Etam Lingerie je jednou z nejoblíbenějších značek všech žen, které se nechávají unášet potěšením z módy a vytříbeného stylu.

V současné době prodejny Etam Lingerie můžete najít v České republice na 13 místech a 1x na Slovensku. Celosvětově je prodejen Etam LIngerie více než 3500!

Recenze našich zákazníků

Dobrý den, chtěla bych Vám tímto moc a moc poděkovat, že jste můj komentář označili jako vítězný. Košilku mám již doma a nemůžu se na ní vynadívat, jak je nádherná. 🙂

-Petra V.

Díky Etamu za divoké sny každou noc! 🙂

-Eva M.

Nejlepší pocit je ten, když Vám prádlo padne jako ulité a nemusíte se neustále upravovat a řešit, že Vás někde něco tlačí. Přesně tohle díky Etamu zažívám! Pohodu po celý den a to i v krajkovém prádle, které dokonale udělá parádu i večer. 🙂

-Simona M.

Když jsem poprvé do Etamu vešla a dala šanci první podprsence, od té doby už jinou značku spodního prádla nemám. Díky Vám se cítím jako žena každý den a nemusím pro nádherné kousky jezdit nikam do zahraničí.

-Veronika D.

Díky Etamu mám každoročně o narozeninový dárek postaráno. Přítelkyni se vždy nové spodní prádlo líbí a já se nemůžu dočkat, až si ho obleče. 🙂

-Adam R.

Nenosím spodní prádlo abych se líbila mužům, ale především abych se cítila pohodlně. Etam mi zaručí obojí! Jak sexy vzhled, tak pohodlnost, která trvá po celý den!

-Markéta S.

Když me přítel poprvé viděl ve spodním prádle od Etamu, nemohl popadnout dech. Skvěle padnoucí střihy a životaplné barvy jsou pro mě jako dělané!

-Eliška V.

Díky Etamu se cítím i ve svých 45 letech před svým manželem stále sexy!

-Eva B.