FAQ

Jak zjistím správnou velikost podprsenky?

Naše asistentky jsou vyškolené k tomu, aby Vás na prodejně správně změřily a pomohly Vám tak zjistit svou velikost, kterou Vám rádi zapíšou na kartičku, abyste ji měli stále u sebe a příště se již nemuseli znovu měřit.

Dá se zboží koupit přes eshop?

V současné době je možný pouze přímý nákup v prodejně, o případném zavedení eshopu Vás budeme včas informovat.

Co to jsou Dobré zprávy z Etamu?

Dobré zprávy Vám přinášejí aktuální informace, novinky či další informace o kterých je dobré vědět. Neunikne Vám tak žádná novinka ani akce!

Prodáváte i dárkové poukazy pro ty, co si netroufnou vybrat sami?

Chcete udělat radost zbožím z prodejny Etam Lingerie a nejste si jisti správným výběrem modelu či velkosti? Nezoufejte, máme pro Vás alternativní řešení. Potěšte obdarovanou dárkovou poukázkou Etam Lingerie! Poukázky se prodávají v hodnotách 500 nebo 1000 CZK a jsou k dispozici na všech prodejnách Etam Lingerie v České republice. Poukázky mohou být uplatněny 6 měsíců od data nákupu ve kterékoliv prodejně Etam Lingerie v České republice. Umíte si představit lepší dárek pro ženu, než spodní prádlo dle vlastního výběru? Ať je ženě 15 nebo 80, pořád se chce cítit skvěle, být celý den v pohodlí a vypadat neodolatelně. Spodní prádlo Etam Lingerie toto dokáže zajistit.